Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat

„Desființare pod existent și construire pod nou peste pârâul Buhalnița, comuna Hangu, județul Neamț”

Număr anunț
SCN1176104
Autoritate contractantă
COMUNA HANGU (CUI 2614449)
Cod CPV
45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567.681,37 RON
Valoare atribuită
503.513,37 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
08.06.2026 16:10
Anunț de atribuire
SCNA1136553
Termen limită
23.06.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1272749

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

503.513,37 RON

din 567.681,37 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 64.168 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.