Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanţă în scopul realizarii Strategiei de Dezvoltare Durabilă a localitatii pentru perioada 2021-2027

Număr anunț
DA28414259
Autoritate contractantă
COMUNA GORUIA (CUI 3227416)
Furnizor / câștigător
BUSINESS CONCEPT SRL (CUI 18801958)
Cod CPV
73220000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.500 RON
Valoare atribuită
36.500 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.500 RON

din 36.500 RON estimat