Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs Obs U/M Cant. Loc Livrare 4 Unitate imagine Lexmark MX 417 50F0ZA0 buc. 4 UM 01836 5 Toner Lexmark MS/MX317 RB-51B2000 buc. 6 UM 01836 6 Toner Lexmark MS/MX417de RB-51B2H00 buc. 6 UM 01836 9 Cartuş Xerox WC 3335V 106R03623 buc. 2 UM 01836 12 Waste toner battle Konica Minolta C258 A4NNWY1 buc. 1 UM 01836 14 Cartuş Lexmark B2236dw B222X00 buc. 2 UM 01836 16 Unitate cilindru Brother HL 5250dn OR-DR3100 buc. 1
- Număr anunț
- DA28475466
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.937 RON
- Valoare atribuită
- 8.937 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.