Atribuită
Cumpărare directă
Producator: Canon Cod produs: 3514C008AA Nume produs: I-Sensys MF443DW Functii Copiere: Da Imprimare: Da Scanare: Da Fax: Nu Functii: Imprimare, Copiere, Scanare Specificatii Generale Format: A4 Tehnologie: Laser Monocrom Consumabile: CRG057 (3100 pagini), CRG057H (10000 pagini) Memorie standard: 1 GB Limbaj: UFRII, PCL 5c, PCL6, imprimare de pe USB , Google Cloud Print Ready Interfata: USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE- TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection Google Cloud Print, Apple Air Print Retea: Da Wireless: Da Scan-to-email: Da Volum maxim lunar (pag): 80000 pg Accesorii optionale: caseta suplimentara de alimentare cu 500 coli AH1 Imprimare Viteza de printare monocrom: 38 ppm Viteza print mono A4 interval: 30-40 ppm Rezolutie imprimare monocrom: 600 x 600 dpi Copiere Viteza copiere monocrom: 600 x 600 dpi Numar maxim de copii: 999 Zoom: 25-400% Manipulare hartie Duplex: Da ADF; Produsele sunt originale, noi, nefolosite. Produsele vor fi insotite de manual de utilizare, datele tehnice si parametrii de functionare, certificate de conformitate/garantie si factura in original.
- Număr anunț
- DA28469329
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.658 RON
- Valoare atribuită
- 2.658 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.