Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COLORATA A4 500COLI /TOP HR802 TOP 1.00 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 50.00 HARTIE A4 NATURAL 500COLI/TOP TOP 20.00 ETICHETE ETIBOX-COALA BUC 10.00 DOSAR PVC BUC 100.00 CAPSE NR. 24/6 EAGLE CUT 10.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 5.00 CAPSATOR KANGARO DS-45N BUC 2.00 MARKER PERMANENT VF ROTUND MILAN BUC 5.00 BANDA ADEZIVA 48x50 BUC 5.00 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 20.00 CORECTOR CU BANDA GRAND BUC 5.00 PIX CU GEL UB 170 BUC 28.00 PIX ECADA GELFINO BUC 12.00 PIX CU MECANISM FABER CASTELL GRIP X7 BUC 10.00 DOSAR PVC BUC 150.00 DOSAR PLIC STANDARD ALB BUC 10.00 PLIC BURDUF 50MM BUC 10.00 MARKER CD/DVD 2 CAPETE DACO BUC 2.00 CAPSATOR RAPESCO-50 COLI BUC 1.00 CAPSE NR 24/8 RAPESCO BUC 1.00 CAPSE 24/6 KANGARO BUC 4.00 ETICHETE ETIBOX-COALA BUC 4.00 ETICHETE AGIPA COALA 4.00 CAPSATOR KANGARO DS-45N BUC 3.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 BON CONSUM COLECTIV - AUTOCOPIATIV BUC 5.00 FISA DE MAGAZIE BUC 250.00 NIR AUTOCOPIATIV BUC 5.00 PIX ECADA GELFINO BUC 15.00 PIX CU MECANISM FABER CASTELL GRIP X7 BUC 15.00

Număr anunț
DA28412018
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TRIFESTI (CUI 17641395)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.033 RON
Valoare atribuită
1.033 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.033 RON

din 1.033 RON estimat