Atribuită
Cumpărare directă
REFIL HP 85A BUC 2.00 CARTUS COMPATIBIL LASER SKY HP CE285A/ CANON CRG725 BUC 1.00 REFIL KYOCERA TK1170 BUC 1.00 REFIL HP 85A BUC 1.00 REFIL KYOCERA TK1170 BUC 2.00 REFIL KYOCERA TK1170 BUC 1.00 REFIL KYOCERA TK1170 BUC 2.00 CARTUS COMPATIBIL SKY KYOCERA TK1170 BUC 2.00 REFIL KYOCERA TK1170 BUC 1.00 TONER CANON IR2520 CEXV33 14.6K OEM BUC 2.00
- Număr anunț
- DA28412015
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TRIFESTI (CUI 17641395)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.