Atribuită
Cumpărare directă
NOTES INDEX NOKI 12X45 5CUL/SET SET 4.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 AGRAFE METALICE 33MM OFFICE COVER 100BUC/CUT BUC 5.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 2.00 CAPSATOR KANGARO-TRENDY 35 BUC 1.00 CAPSE NR. 24/6 EAGLE CUT 2.00 STICK USB KINGSTON 32GB DTX/32 BUC 1.00 ROLLER FRIXION BUC 3.00 REZERVA ROLLER FRIXION BUC 6.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 PIX PENSAN MY TECH BUC 25.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 PIX PENSAN MY TECH BUC 25.00 NOTES CUB DELI NEON BUC 1.00 BATERIE DURACELL LR06/4SET BUC 1.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 4.00 ASCUTITOARE PALSTIC SIMPLA MILAN BUC 1.00 PIX PENSAN MY TECH BUC 25.00 DOSAR PVC BUC 50.00 PLIC DL AUTOADEZIV BUC 100.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 7.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 RIGLA 30 CM BUC 1.00 CLIPS 41MM BUC 6.00 TASTATURA GENIUS KB-116 BUC 1.00 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 50.00 CAIET A4 80 FILE HERLITZ BUC 1.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 AGRAFE 33MM ECADA BUC 4.00 ACE CU GAMALIE ECADA BUC 4.00 REZERVA ROLLER FRIXION BUC 6.00 SEPARATORI 100/SET SET 2.00 BATERIE DURACELL LR03/4SET BUC 1.00 CAPSATOR KANGARO TRENDY 45 BUC 1.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 CARTUS HP 652 BK F6V25AE OEM BUC 1.00 DOSAR PVC BUC 50.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 1.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 PLIC DL AUTOADEZIV BUC 100.00 CAIET A4 60 FILE HERLITZ BUC 2.00 DVD+R VERBATIM 4,7GB PACK 50 buc 43550 BUC 1.00 PLIC CD BUC 50.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 6.00 BANDA ADEZIVA 48X100 SET 1.00
- Număr anunț
- DA28358901
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Piatra Neamt (CUI 28333897)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.662 RON
- Valoare atribuită
- 1.662 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.