Atribuită Cumpărare directă

HARTIE PT. FLIPCHART 20COLI/TOP HERLITZ TOP 1.00 MARKER PT.TABLA DACO MK230 BUC 8.00 BURETE MAGNETIC ECADA BUC 2.00 CARIOCA MILAN 12/SET 06F12 SET 2.00 PIX SCHNEIDER K15 ALBASTRU BUC 10.00 PIX SCHNEIDER K15 NEGRU/VERDE/ROSU BUC 30.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 2.00 AGRAFE METALICE 33MM OFFICE COVER 100BUC/CUT BUC 10.00 CAPSE NR. 24/6 EAGLE CUT 10.00 ROLLER XTRA DOC SCHNEIDER BUC 10.00 SEPARATORI 100/SET SET 3.00 REZERVA CREION MECANIC ROTRING SET 3.00

Număr anunț
DA28329778
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Neamt (CUI 11335273)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230 RON
Valoare atribuită
230 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230 RON

din 230 RON estimat