Atribuită
Cumpărare directă
Masina de gaurit (bormasina) 220/230 V, cu percutie, putere nominala 700W - 1 buc, Masina de insurubat cu acumulator 18V, min. 1,5 AH, 2 acumulatori inclusi - 1 buc, Bride legare cablu (negre - 4.5x200 mm) - 500 buc, Canal cablu pardoseala (70 mm x 15 mm) - 20 m, Dibluri (6x40 mm) - 200 buc, Burghiu (beton, 6mm) - 5 buc, Cablu electric 3x2.5 mm - 70 m, Stecher/ Fisa cu intrare (16A/ 230V/ bipolara - 20 buc, Carota pentru lemn 68 mm - 2 buc, Organizator cablu spiral (7.5x10 mm) - 10 buc, Trecere cablu (negru, 60 mm) - 50 buc
- Număr anunț
- DA28431284
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 42622000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.039 RON
- Valoare atribuită
- 2.039 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.