Atribuită Cumpărare directă

1 APA PLATA 0.5 L buc 60 2.29 137.61 2 APA MINERALA 0.5L buc 60 2.29 137.61 3 CAFEA 250 GR buc 4 11.01 44.04 4 CEAI buc 5 8.26 41.28 5 ZAHAR ALB PLICULET buc 2 11.01 22.02

Număr anunț
DA28332930
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382 RON
Valoare atribuită
382 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382 RON

din 382 RON estimat