Atribuită
Cumpărare directă
Cilindru OEM Samsung MLT- R116 buc 30 Toner compatibil / HP CF280X buc 3 Cilindru OEM XEROX WORKCENTRE 3225 buc 20 Toner compatibil / Samsung MLT-D1052L buc 2 Toner compatibil HP CF230X buc 20 Toner compatibil / Samsung MLT-D116L buc 30 conform ofertei și comenzii ferme nr. 14066/16.07.2021, atașate.
- Număr anunț
- DA28410020
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.440 RON
- Valoare atribuită
- 12.440 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.