Atribuită Cumpărare directă

Reparatie la autoturismul marca Ford Focus, cu numarul de inmatriculare CL17CBC. Manopera: inlocuire placute frana fata, verificat frane la stand, inlocuire scuturi termice esapament. Piese: placute frana fata, spray curatitor frane, protectii termice, piulite.

Număr anunț
DA28477777
Autoritate contractantă
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.034 RON
Valoare atribuită
1.034 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.034 RON

din 1.034 RON estimat