Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie la autoturismul marca Ford Focus, cu numarul de inmatriculare CL16CBC: Manopera inlocuire amortizoare fata, inlocuire flanse si rulmenti amortizoare fata, demontare/montare planetare stanga + dreapta si inlocuire simeringuri Piese: kit amortizoare fata, suruburi amortizor, flanse amortizor, rulmenti, simering planetara dreapta+stanga, brida rulment, piulite, suruburi pivoti, ulei CV MT82, taxa eco ulei ro, spray curatitor frane.
- Număr anunț
- DA28477634
- Autoritate contractantă
- Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.933 RON
- Valoare atribuită
- 1.933 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.