Atribuită Cumpărare directă

Reparatie la autoturismul marca Ford Focus, cu numarul de inmatriculare CL12CBC: Manopera Test IDS, verificare parametrii motor, inlocuire injectoare, programat injectoare Piese: 4 buc. injectoare, 4 conducte injector, kit obturator, 4 buc. surub.

Număr anunț
DA28477399
Autoritate contractantă
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.266 RON
Valoare atribuită
6.266 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.266 RON

din 6.266 RON estimat