Atribuită
Cumpărare directă
Prophy Jet 4 gauri. Aparat pentru efectuarea tratamentului Air-flow, dupa detartraj. Design atractiv care permite dexteritate in manevrare. Rotire la 3600. Pulberea se disperseaza uniform fara sa se imprastie. Creat special pentru a preveni blocajele si refluxurile pulberii. Usor de curata si intretinut. Termen de garantie: 6 luni. Dispozitiv de taiat gutapercha + 4 varfuri. Design ergonomic si deosebit. Incalzire rapida; Temperatura maxima de pana la 2600 C. Varfuri sterilizabile. Voltaj: 200/110V, 50-60Hz. Baterie reincarcabila: 1,2V, 2400mAh, putere 2.5W.
- Număr anunț
- DA28472640
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33126000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.700 RON
- Valoare atribuită
- 8.700 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.