Atribuită Cumpărare directă

40 LITRI Culoare cadru metalic: maro Culoare cos de gunoi din interiorul cadrului metalic: portocaliu

Număr anunț
DA28483768
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45262610-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.960 RON
Valoare atribuită
7.960 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.960 RON

din 7.960 RON estimat