Atribuită Cumpărare directă

COS DE GUNOI METALIC CU RIGLE DIN LEMN,V=40L COS DE GUNOI METALIC CU CAPAC SI SCRUMIERA CADRU METALIC , IMBRACAT IN POLICARBONAT CU SCAUNE DE FIBRA DE STICLA, Lxlxh=2.00x1.5x2.00M

Număr anunț
DA28483171
Autoritate contractantă
Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45216129-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.144 RON
Valoare atribuită
9.144 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.144 RON

din 9.144 RON estimat