Atribuită Cumpărare directă

COS DE GUNOI SELECTIV 3X46L BUCATI= 2 BUC. SE ASIGURA MONTAJ IN LOCATIA INDICATA DE BENEFICIAR (LOC DE JOACA CARTIER SECIU, STR ATARNATI)

Număr anunț
DA28481344
Autoritate contractantă
Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.380 RON estimat