Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE LOC DE JOACA IN COMUNA VALEA MACRISULUI, SAT GRINDASI, JUD IALOMITA CONF.ANUNTULUI PUBLICITAR ADV1228054

Număr anunț
DA28466077
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MACRISULUI (CONSILIUL LOCAL VALEA MACRISULUI) (CUI 4428000)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45200000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296.312 RON
Valoare atribuită
296.312 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296.312 RON

din 296.312 RON estimat