Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1. Complex de joaca (cod 118)..................1 buc 2. Leagan cuib rotativ (Cod 509)...............1 buc 3. Cos de gunoi 3D (cod 831).....................1 buc 4. Dale de cauciuc (cod 752)......................100 mp 5. Cataratoare tip stanca (cod 948)..........1 buc
- Număr anunț
- DA28460100
- Autoritate contractantă
- Comuna Sântimbru (CUI 16363517)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37500000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.060 RON
- Valoare atribuită
- 45.060 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.