Atribuită
Cumpărare directă
Echipamente pentru locuri de joaca: 1. Elefant 3D pe arc (cod 322)………………………………..2 buc 2. Balansoar 2m (cod 301)……………………………………4 buc 3. Ursulet 3D pe arc (cod 321)……………………………….4 buc 4. Carusel rotativ cu bancuta (cod 407)……………………1 buc 5. Gargarita pe arc (Cod 308)………………………………….2 buc 6. Hinta cu 2 locuri si scaune cu protectie (cod 501)……….5 buc 7. Carusel 4 persoane (cod 402)……………………………….4 buc 8. Hinta cu 2 locuri (cod 502)………………………………….4 buc 9. Complex de joaca (Cod 107)………………………………..2 buc 10. Tobogan dubl 2.5m cu platforma (cod 209)……………1 buc 11. Aparat interior/exterior picioare (cod F 124)………..……1 buc 12. Aparat simulator vaslit si dezvoltare muschi spate (Cod F 129)…………………………………….1 buc
- Număr anunț
- DA28419751
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.266 RON
- Valoare atribuită
- 85.266 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.