Atribuită
Cumpărare directă
PACHET AMENAJARE LOC DE JOACA : Casuta in forma de ciuperca -1 buc, Rama groapa nisip hexagonala -1 buc., Balansoar 2 pers cu figurine pe arcuri 2.5m -1 buc, Complex de joaca -1 buc., Elefant cu arc-1 buc., Delfin cu arc cod -1 buc., Hinta cu 2 locuri cu protectie -1 buc., Hinta cu 2 locuri -1 buc., Carusel rotativ cu bancuta -1 buc., Balansoar 2 pers 3m -1 buc., Complex de joaca -1 buc , Leagan cuib -1 buc ., Balansoar caracatita - 1 buc., Cataratoare din plase tip piramida , Covor tartan turnat cu grosime de 3cm.......227 mp, Bordura de beton......70 ml Dale de cauciuc -93.6 mp, Bordura de lemn.......121.6 ml
- Număr anunț
- DA28417412
- Autoritate contractantă
- Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.049 RON
- Valoare atribuită
- 126.049 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.