Atribuită
Cumpărare directă
Platforma supraterana pentru colectarea selectivă a deșeurilor cu 3 module si eurocontainere incluse in zona bl. ELENA GHENESCU B17-C17,DETA, TIMIȘ. Platformele sunt realizate prin alipirea mai multor module vor avea inaltimea de 2100 mm, latimea (adancimea) de 1500 mm.(2 BUC. RECICLABIL; 1 BUC MENAJER). - Profilele utilizate in realizarea structurii vor avea o grosime de perete de minim 2 mm si vor fi imbinate prin suduri continue, inchise,. Peretii si acoperisul modulelor vor fi realizate din panouri termoizolante cu grosimea de minim 30 mm, fixate pe cadrul metalic, pe interior, cu sisteme de fixare zincate (bride zincate cu suruburi) care nu sunt vizibile la exteriorul produsului, si permit schimbarea panourilor cu usurinta daca acestea au fost deteriorate Eurocontainerele sunt din plastic, fara capac cu un volum de 1100 l. (3 EUROCONTAINERE). Se vor monta pe o platforma betonata pusa la dispozitie de beneficiar .Transportul și montajul incluse in pret, la amplasamentul indicat de beneficiar: ORAȘ DETA, ZONA BLOCURIILOR DIN STR. ELENA GHENESCU B17-C17 TIMIȘ.
- Număr anunț
- DA28409115
- Autoritate contractantă
- Orasul Deta (CUI 2503378)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.240 RON
- Valoare atribuită
- 14.240 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.