Atribuită Cumpărare directă

COS DE GUNOI SELECTIV 3X46L: 15 BUCX1.190,00 LEI/BUC=17.850 LEI

Număr anunț
DA28403471
Autoritate contractantă
Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.850 RON
Valoare atribuită
17.850 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.850 RON

din 17.850 RON estimat