Atribuită
Cumpărare directă
Echipamente de joaca: Tobogan 2.5m cu turn din lemn, cataratoare din plasa si panou escalada - SKU: 250A Hinta lemn cu 2 locuri (1 scaun mare si 1 scaun de protectie) - SKU: 512 Elefantel pe arc - SKU: 307 Gargarita pe arc - SKU: 308 Balansoar din lemn 3m - SKU: 313 Rama groapa nisip - SKU: 709 Mobilier urban: Banca de lemn pe cadru metalic - SKU: 729 Cos de gunoi metalic cu capac - SKU: 745
- Număr anunț
- DA28331996
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.698 RON
- Valoare atribuită
- 33.698 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.