Atribuită Cumpărare directă

PLATFORMA SUPRATERANA PENTRU COLECTAREA SELECTIVA A DESEURILOR menajere in Municipiul Hunedoara. - Platforma contine 4 module. -Dimensiuni de gabarit platforma 4 module: -Lungime: 4.820 mm -Latime: 1.510 mm -Inaltime: 2.100 mm -Latime modul: 1.190 mm ; Structura este realizata din profile metalice cu grosimea peretelui de 2 mm pe care sunt fixate panouri termoizolante, cu grosimea de 3 cm care definesc peretii si acoperisul modulelor ce formeaza platforma ecologica. Intreaga structura metalica este tratata anticoroziv prin grunduire si respectiv vopsire in camp electrostatic.

Număr anunț
DA28329295
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.000 RON
Valoare atribuită
125.000 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.000 RON

din 125.000 RON estimat