Atribuită Cumpărare directă

Produsul este realizat in maniera modulara din structura metalica tratata anticoroziv si pereti din panouri termoizolante, avand posibilitatea de suplimentare sau diminiuare a numarului de module in functie de necesitate . Dimensiuni de gabarit set 4 module: -Lungime: 4860 mm -Latime: 1510 mm -Inaltime: 2100 mm • Fiecare modul permite echiparea la interior cu eurocontainer de 1100 l standard. • Usile sunt prevazute cu sistem de inchidere mecanic centalizat. • Sistem de revenire usoara a trapei cu amortizor hidraulic (trapele raman mereu inchise dupa utilizare). Dimensiuni orificiu- guri de alimentare: 660x320 mm. • La partea superioara modulele sunt prevazute cu placi metalice inscriptionate cu denumirea deseurilor. • Sistem supraveghere video. • Sistem de alimentare cu panouri fotovoltaice. • Sunt incluse in pret 4 containere din HDPE de 1100 l standard.

Număr anunț
DA28313992
Autoritate contractantă
COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.310 RON
Valoare atribuită
47.310 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.310 RON

din 47.310 RON estimat