Atribuită Cumpărare directă

Apa plata-60 fl/2l, apa minerala-84 fl/2 pentru perioada caniculara . Achizitia se face in conformitate cu Art.108 din HG 395/2016, in baza acordului cadru nr.17659 din 28.04.2021 incheiat cu SC Viconsit SRL, cu preturile din acord cadru. (ref.421/01.07.2021)

Număr anunț
DA28348333
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
15981100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221 RON
Valoare atribuită
221 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221 RON

din 221 RON estimat