Atribuită Cumpărare directă

Senzor AP512TBLK;Senzor AP9335TH;Placa management tip I AP9618 T/H;Sursa 800W UPS 8 out IEC 60320-C1

Număr anunț
DA28469117
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI 23782674)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.841 RON
Valoare atribuită
3.841 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.841 RON

din 3.841 RON estimat