Atribuită Cumpărare directă

CASCO : 1.Autoutilitara Mercedes Benz B96MWW/WDF9066338A998492/H095709 anul fabricatiei 2008 CC=2148 cmc MMA=3490 SA=23045 ron PA =2065.8 ron valabilitate 10.08.2021-09.08.2022 2. Autoturism Vw Passat B48MMW/WVWZZZ3CZ8P021939/F972712 anul fabricatiei 2007 CC=1968 cmc MMA=2060 SA=20416 ron PA = 1576.20 ron valabilitate 10.08.2021-09.08.2022 3.Autoturism Vw Passat B29MMW/WVWZZZ3CZ8P020431/F972713 anul fabricatiei 2007 CC=1968 cmc MMA=2060 SA=21615 ron PA = 1537.70 ron valabilitate 10.08.2021-09.08.2022 prima de asigurare totala =5179.70 lei.

Număr anunț
DA28484668
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.179 RON
Valoare atribuită
5.179 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.179 RON

din 5.179 RON estimat