Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA - servicii de asigurare de Raspundere Civila Auto pentru - Tractor Rutier Universal 650 - CM 4760, kw 48, 5060 kg, 1 locuri. - Perioada asigurata 12 luni, 19.07.2021 – 18.07.2022 - Prima de asigurare 178,97 lei .

Număr anunț
DA28401322
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 95 (CUI 3503805)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178 RON
Valoare atribuită
178 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178 RON

din 178 RON estimat