Atribuită Cumpărare directă

Autoturism Dacia Duster BR15RKW, 1461 cmc capacitate , 80Kw putere , 1875 Kg asigurarea incepind cu data de 21.07.2021 pana pe 21.07.2022.

Număr anunț
DA28392102
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BRĂILA (CUI 4584948)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.558 RON
Valoare atribuită
1.558 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.558 RON

din 1.558 RON estimat