Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea 2 buc. Foisor din lemn cu masa si doua banci, conform ofertei din SICAP. Termen de livrare in 30 de zile lucratoare de la incheierea achizitiei.

Număr anunț
DA28471806
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.080 RON
Valoare atribuită
10.080 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.080 RON

din 10.080 RON estimat