Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza 10 buc Figurina delfin - constructie TEGO-16mm , Utilizare ca piesa de schimb la echipamente joaca copii, intrucat perioada indelungata de folosire necesita inlocuirea acestuia si repararea balansoarului din locul de joaca situat pe domeniul public din municipiul Deva, judetul Hunedoara si anume locul de joaca din Cartierul Dacia, de pe Aleea Salcamilor, locul de joaca de pe Aleea Romanilor, si Locul de Joaca de pe Aleea Pacii din cartier Gojdu .
- Număr anunț
- DA28320628
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- DUPEX SRL (CUI 1770555)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.