Atribuită Cumpărare directă

HIDROMOTOR PERIE LATERALA 1 BC + HIDROMOTOR PERIE TAVALUG 1 BC

Număr anunț
DA28477707
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI 14816433)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
42121400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.094 RON
Valoare atribuită
3.094 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.094 RON

din 3.094 RON estimat