Atribuită Cumpărare directă

atalog clasa pregatitoare 6 Catalogul clasei I-IV 17 Catalogul clasei V-VIII 15 Carnet elev I-IV 130 Carnet elev V-VIII 150 Condica profesori model 2020 2 Condica prezenta profesori A3 2 Registru matricol cls. I-VIII cartonat 2

Număr anunț
DA28489970
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.8 BRASOV (CUI 29369236)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.088 RON
Valoare atribuită
2.088 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
31.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.088 RON

din 2.088 RON estimat