Atribuită
Cumpărare directă
Catalog clasa pregatitoare 1 Catalogul clasei I-IV 5 Catalogul clasei V-VIII 8 Catalog liceu 16 Carnet elev I-IV 30 Carnet elev V-VIII 50 Carnet elev liceu 110 Registru matricol cls. I-VIII cartonat 1 REGISTRU MATRICOL iceu, profesional (SAM) postliceal/maistri 1 Registru de evidenta a form. actelor de studii 1 REGISTRU UNIC de evidenta a formularelor, actelor de studii 1
- Număr anunț
- DA28452552
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Nagy Mozes (CUI 4202100)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.471 RON
- Valoare atribuită
- 1.471 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.