Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie 20 nr. de inregistrare pentru vehiculele care nu se supun inmatricularii , dimensiuni 24x13 cm. Numerele comandate sa aiba continuitate, respectiv de la 051 la 070, inclusiv, in conformitate cu detaliile transmise in data de 07 iulie 2021 prin intermediul postei electronice. Pt. detalii , tel contact 0736 379 886 , Cristina Moraru
- Număr anunț
- DA28421440
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIURULEASA (CUI 4562311)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 44423450-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537 RON
- Valoare atribuită
- 537 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.