Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici:  Izolatie perfecta a elementului de incalzire;  Rezervorul interior este alcatuit din 18/08 otel inoxidabil ce asigura distributia perfecta a caldurii si elimina posibilitatea scurgerilor de lichid;  Carcasa externa este confectionata din otel inoxidabil de 18/8, iar izolatia dintre rezervor si carcasa este din fibra de sticla;  Elementele de incalzire sunt situate sub rezervor, fiind usor de intretinut si curatat;  Controlul si reglarea temperaturii sunt asigurate de un termostat cu scala gradata in grade Celsius si senzor imersabil in fluid;  Buton iluminat in culoarea verde ON/OFF cu protectie impotriva lichidelor, si led de culoare portocalie care indica ca instrumentul este in functiune.  Alimentare retea: 230/50-60 Hz;  Clasa de siguranta: 3.1;  Rata protectie: IP43. Capacitate rezervor: 13 L Domeniu de temperatura: +30..+120°C Precizie rezervor H2O: ±1,5°C Putere incalzire: 1400 W Dimensiuni interior Ø x H: 270x200 mm Dimensiuni externe : 390x340 mm Greutate: 8.2 kg Accesorii incluse: Capac din otel cu inele concentrice , cod 610.1010.32

Număr anunț
DA28351584
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
42943200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.490 RON
Valoare atribuită
3.490 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.490 RON

din 3.490 RON estimat