Atribuită Cumpărare directă

Sonic 14 Baia cu ultrasunete (ultrasonic) este un aparat de curatare prin ultrasonare pentru o curatare perfecta a diferite articole; toate impuritatile sunt eliminate in cateva secunde nu este necesara utilizarea unei solutii speciale, ci doar apa. Tehnologia de curatare cu ultrasunete utilizeaza apa ca mediu de transmitere a ultrasunetelor, provoaca o vibratie de inalta frecventa si elibereaza bule de aer care se lovesc de instrumente cu putere, in acest fel curatand perfect mizeria si impuritatii. Alimentare retea: 230 V / 50 – 60 Hz Dimensiuni interne (L x W x D): 320x220x210 mm capacitate : 14 l Putere ultrasonica (peak/period) : 2 x 400 W Frecventa: 40 kHz Putere de incalzire: 400 W Domeniu temperatura: 30-80°C timer: 1-30 min Drain (evacuare): 1/2''' (inclus) Dimensiuni externe (L x W x H): 320 x 220 x 210 mm Greutate: 17.1 kg Accesorii incluse : Capac Cos inox Controller digital.

Număr anunț
DA28323607
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
42943000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403 RON
Valoare atribuită
8.403 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.403 RON

din 8.403 RON estimat