Atribuită
Cumpărare directă
1) CARTUS TONER IMPRIMANTA HP LASER M125A 2) CARTUS TONER IMPRIMANTA HP DESKJET INK ADVANTAGE 3) CARTUS TONER IMPRIMANTA HP PRO MFP m127 4)CARTUS TONER IMPRIMANTA HP P1606DN 5) CARTUS CERNEALA HP OFFICE JET 3680 6) MEMORIE USB 32G 7) CORP ILUMINAT 2X36W 8) TUB FLUORESCENT 36W 9) TUB FLUORESCENT 18W 10) MOUSE
- Număr anunț
- DA28308139
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.644 RON
- Valoare atribuită
- 2.644 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.