Atribuită Cumpărare directă

Servicii reparatie centrala telefonica digitala: inlocuire cabinet de baza si extensie, reconfigurare repartitor telefonic, instalare organizatoare cabluri, conectica si accesorii, instalare sursa neintreruptibila de curent, la Agentia Judeteana a Finantelor Publice Suceava.

Număr anunț
DA28448586
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
SISTEM CONECT SRL (CUI 15299262)
Cod CPV
50334130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.380 RON
Valoare atribuită
14.380 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.380 RON

din 14.380 RON estimat