Atribuită
Cumpărare directă
Nikon D780 Aparat Foto DSLR 24.5MP CMOS FX Body - 1 buc Nikon EN-EL15b Acumulator Original Li-ion - 1 buc Sony A7 III Body Aparat Foto Mirrorless 24MP Full Frame 4K - 1 buc Sony Acumulator original NP-FZ100 Pentru A9/A7III/A7RIII ILCE9/ILCE7RIII - 1 buc SanDisk Extreme Pro Card de Memorie SDXC UHS-I 128GB V30 633x - 4 buc Manfrotto MVMXPRO500 - Monopied Profesional cu Cap Video fluid - 1 buc Godox Ving V860IIS pentru Sony - 1 buc Sony 16-35mm F4 OSS Vario-Tessar T* Obiectiv Sony FE - 1 buc Nikon 85mm f/1.8G - Obiectiv AF-S NIKKOR - 1 buc Stativ lumini / blitzuri studio - EI-806D 4.1m - 2 buc Manfrotto 500PLONG - Placuta cu eliberare rapida - 1 buc Hama Miami 200 Camera Trolley - rucsac/troler foto negru/rosu - 1 buc
- Număr anunț
- DA28472574
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.346 RON
- Valoare atribuită
- 21.346 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.