Atribuită
Cumpărare directă
Senzor 1-Chip CMOS Rezolutie 12 MP INREGISTRARE Suport inregistrare Card microSD Format video 3840 x 2160p la 24/25/30/50/60 fps (78 Mb/s MP4 via H.264/AVC) 3840 x 2160p la 24/25/30/50/60 fps (78 Mb/s MP4 via H.265/HEVC) 2704 x 1520p la 24/25/30/50/60/100/120 fps (MP4) 1920 x 1440p la 24/25/30/50/60/100/120 fps (MP4) 1920 x 1080p la 24/25/30/50/60/100/120/200/240 fps (MP4) 1280 x 960p la 100/120/200/240 fps (MP4) 1280 x 720p la 50/60/200/240 fps (MP4) Slow motion Da Format foto JPEG, 4000 x 3000 pixeli Format audio WAV Stabilizare de imagine Da Microfon incorporat Da Difuzor incorporat Da CONTROL EXPUNERE Plaja timp de expunere 1/16000 - 1 Sec ISO Foto: 100 - 6400 (Auto) Video: 100 - 6400 (Auto) DISPLAY Tip display LCD Touchscreen Da Diagonala display 2" Rezolutie display 320 x 480 CARACTERISTICI GENERALE Waterproof Da Wi-Fi Da GPS Da Conectori intrare/iesire Intrare: 1 x USB 3.0 Type-C Iesire: 1 x USB 3.0 Type-C Intrare microfon Da Alimentare Acumulator detasabil si reincarcabil, 3.85 VDC, 1220 mAh Modalitate incarcare USB Dimensiuni 62.3 x 44.9 x 33 mm Greutate 116 ; incarcator: Conector: USB AC Input: 5 - 5.5 VAC, 3 A Power output: 4.4 V, 1.5 A Greutate: 86 g Specificatii acumulator: Compatibilitate: HERO8/7/6 Capacitate: 1220 mAh, 4.7 W, 3.85 V Dimensiuni: 3.6 x 3.2 x 1.1 cm; GoPro Acumulator pentru Hero 8/7/6 Black 4 bucati
- Număr anunț
- DA28468816
- Autoritate contractantă
- MUZEUL TARII FAGARASULUI "VALER LITERAT (CUI 4384460)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.