Atribuită Cumpărare directă

SanDisk Extreme Pro Card de Memorie SDXC UHS-I 128GB V30 633xStativ lumini / blitzuri studio - EI-808 4m.Trepied video profesional Fancier FT6717 + cap fluid Ei-

Număr anunț
DA28338423
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.274 RON
Valoare atribuită
1.274 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.274 RON

din 1.274 RON estimat