Atribuită Cumpărare directă

DOTARI pentru proiectul “Construire grădiniță cu două săli de grupă în Orașul Buhusi, județul Bacău” (conform referat nr.23915/29.07.2021 BPFI- Oana Timofte) -conform Caiet de sarcini atasat

Număr anunț
DA28488570
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.315 RON
Valoare atribuită
27.315 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.315 RON

din 27.315 RON estimat