Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare Masa reglabila DREPTUNGHIULARA pentru gradinita (1200x500x460/520/580mm, blat verde) MBMRCUA17238V 15 182 Romania si Republica Moldova. Harta fizica, administrativa si a substantelor minerale utile (proiectie 3D), 1400x1000mm 3DGHRCD1400 1 376.8 PAHAR BERZELIUS 50 ML CHMS050 2 4.6 PAHAR BERZELIUS 100 ML CHMS01 2 5 Stativ pentru eprubete mici, lemn CHU014 1 29 PIPETE GRADATE 10 ML CHMS010 2 5.3 BAGHETA STICLA CHMS018 2 1.7 SPATULA CHU005 1 9 Eprubeta, 16x150 mm CHMS031 12 1
- Număr anunț
- DA28481929
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CINDESTI (CUI 17123644)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.190 RON
- Valoare atribuită
- 3.190 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.