Atribuită
Cumpărare directă
MBST41MD10 Raft metalic cu 5 polite din PAL 920x460xh1820 3 0 MBUA5309 Dulap 5309 2 0 MBUA22213-R Cuite 22213-rosie 8 0 MBUA22212-V Cutie 22212-verde 16 0 MBUA22214-G Cutie 22214-galbena 4 0 MBUA22217 Set 2 sine 32 0 MBDUA0641P Dulap biblioteca cu 4 usi (2 din sticla)(802x403x1816mm) 4 0 TSMAE300 TABLA SCOLARA MONOBLOC ALBA 3000X1200 4
- Număr anunț
- DA28451829
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta (CUI 4618196)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.297 RON
- Valoare atribuită
- 8.297 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.