Atribuită
Cumpărare directă
achizitia mobilier scolar pentru obiectivul de investitii finantat de la bugetul de stat conform contract de finantare nr. 1197/20.02.2018 in cadrul PNDL II , de catre M.D.L.P.L.A. -„ Reabilitare , modernizare si recompartimentare Scoala Gimnaziala Constantin Erbiceanu -Erbiceni , localitatea Erbiceni , comuna Erbiceni , judetul Iasi : Set mobilier individual UNIVERSAL REGLABIL 2 MSSU-158IN Buc 250 Catedra cu dulap (1200x600x750mm) MBSIRU4141 Buc 10 Dulap biblioteca cu 2 usi si rafturi (802x403x1816mm) MBDUA0632 Buc 10 Dulap biblioteca cu 4 usi (2 din sticla)(802x403x1816mm) MBDUA0641P Buc 4 Dulap biblioteca cu yala, cu 4 usi (802x403x1816mm) MBDUA0633Z Buc 2 Masa modulara pentru cancelarie(3600x1200x750mm) MBSIRU4105X4+4111x4 Buc 1 Fotoliu C041M MBC041M Buc 10 SCAUN PREZIDIU AD05UTGAI Buc 16 Catedra cu sertare si dulap (1500x600x750mm) MBSIRU4104 Buc 4 Fotoliu 907 negru OFF907NEGRU Buc 4
- Număr anunț
- DA28414523
- Autoritate contractantă
- Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.576 RON
- Valoare atribuită
- 98.576 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.