Atribuită
Cumpărare directă
achizitia unor table scolare si interactive pentru obiectivul de investitii finantat de la bugetul de stat conform contract de finantare nr. 1197/20.02.2018 in cadrul PNDL II , de catre M.D.L.P.L.A. -„ Reabilitare , modernizare si recompartimentare Scoala Gimnaziala Constantin Erbiceanu -Erbiceni , localitatea Erbiceni , comuna Erbiceni , judetul Iasi : - Set Tabla interactiva multitouch 94", videoproiector 3700 lumen TIEUR94SET - 4bucati ; - TABLA SCOLARA TRIPTICA COMBINATA VERDE-ALB-VERDE1500X1200/3000 TSTAVE300- 10 bucati
- Număr anunț
- DA28414413
- Autoritate contractantă
- Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 32322000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.